RNAN1206BTE1K69
Numer produktu DigiKey
738-RNAN1206BTE1K69TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RNAN1206BTE1K69
Opis
RES PREC, AIN, 1206, 1.69 KOHM,
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.69 kOhms ±0,1% 2W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporność na wilgoć Cienka warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RNAN1206BTE1K69 Modele
Kategoria
Funkcje
Odporność na wilgoć
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,120" x 0,061" (3,05mm x 1,55mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,017" (0,43mm)