RMCS0805FT1K27 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Samsung Electro-Mechanics
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
Vishay Dale
Vishay Dale
Panasonic Industry
Samsung Electro-Mechanics
1.27 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporny na siarkę Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RMCS0805FT1K27
Numer produktu DigiKey
RMCS0805FT1K27-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RMCS0805FT1K27
Opis
RES 1.27K OHM 1% 1/8W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RMCS0805FT1K27 Modele
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)