RMCP2512FT3R00
Numer produktu DigiKey
RMCP2512FT3R00-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RMCP2512FT3R00
Opis
RES 3 OHM 1% 2W 2512
Szczegółowy opis
3 Ohms ±1% 2W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RMCP2512FT3R00 Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
2512 (6332 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,248" x 0,126" (6,30mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,030" (0,75mm)