RMCP2010FT5R60
Numer produktu DigiKey
RMCP2010FT5R60-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RMCP2010FT5R60
Opis
RES 5.6 OHM 1% 1W 2010
Szczegółowy opis
5.6 Ohms ±1% 1W Mikroukład rezystory 2010 (5025 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RMCP2010FT5R60 Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,098" (5,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)