RMCP2010FT26R1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Arkusz danych
26.1 Ohms ±1% 1W Mikroukład rezystory 2010 (5025 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RMCP2010FT26R1
Numer produktu DigiKey
RMCP2010FT26R1-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RMCP2010FT26R1
Opis
RES 26.1 OHM 1% 1W 2010
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RMCP2010FT26R1 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,098" (5,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)