RMCP1210FT1R50 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
YAGEO
Similar
YAGEO
1.5 Ohms ±1% 0,667W, 2/3W Mikroukład rezystory 1210 (3225 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RMCP1210FT1R50
Numer produktu DigiKey
RMCP1210FT1R50-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RMCP1210FT1R50
Opis
RES 1.5 OHM 1% 2/3W 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RMCP1210FT1R50 Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±400ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)