RMCP0805FT1K80 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Dale
W magazynie: 1 220
Arkusz danych
Udoskonalony
Panasonic Industry
W magazynie: 2 726
Arkusz danych
Vishay Dale
1.8 kOhms ±1% 0,333W, 1/3W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RMCP0805FT1K80
Numer produktu DigiKey
RMCP0805FT1K80-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RMCP0805FT1K80
Opis
RES 1.8K OHM 1% 1/3W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RMCP0805FT1K80 Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)