RMCF2512FT30R0 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Dale
Panasonic Industry
Udoskonalony
W magazynie: 5
Similar
YAGEO
Similar
Panasonic Industry
YAGEO
30 Ohms ±1% 1W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RMCF2512FT30R0
Numer produktu DigiKey
RMCF2512FT30R0-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RMCF2512FT30R0
Opis
RES 30 OHM 1% 1W 2512
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RMCF2512FT30R0 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
2512 (6332 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,248" x 0,126" (6,30mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)