RMCF2512FT16R5
Numer produktu DigiKey
RMCF2512FT16R5TR-ND - Taśma i szpula (TR)
RMCF2512FT16R5CT-ND - Taśma cięta (CT)
RMCF2512FT16R5DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RMCF2512FT16R5
Opis
RES 16.5 OHM 1% 1W 2512
Szczegółowy opis
16.5 Ohms ±1% 1W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RMCF2512FT16R5 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2512 (6332 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,248" x 0,126" (6,30mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)