RMCF1210FT365R
Numer produktu DigiKey
738-RMCF1210FT365RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
738-RMCF1210FT365RCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
RMCF1210FT365R
Opis
RES 365 OHM 1% 1/2W 1210
Szczegółowy opis
365 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 1210 (3225 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RMCF1210FT365R Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)