RMCF1206JT470K
Numer produktu DigiKey
RMCF1206JT470KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
RMCF1206JT470KCT-ND - Taśma cięta (CT)
RMCF1206JT470KDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RMCF1206JT470K
Opis
RES 470K OHM 5% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
470 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RMCF1206JT470K Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)