RMCF1206FT30R9
Numer produktu DigiKey
738-RMCF1206FT30R9TR-ND - Taśma i szpula (TR)
738-RMCF1206FT30R9CT-ND - Taśma cięta (CT)
738-RMCF1206FT30R9DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RMCF1206FT30R9
Opis
RES 30.9 OHM 1% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
30.9 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RMCF1206FT30R9 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)