RMCF1206FG240R jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 87 927
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
TE Connectivity Passive Product
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
Bourns Inc.
Panasonic Industry
240 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RMCF1206FG240R
Numer produktu DigiKey
RMCF1206FG240R-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RMCF1206FG240R
Opis
RES 240 OHM 1% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RMCF1206FG240R Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)