RMCF0805JT33K0
Numer produktu DigiKey
RMCF0805JT33K0TR-ND - Taśma i szpula (TR)
RMCF0805JT33K0CT-ND - Taśma cięta (CT)
RMCF0805JT33K0DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RMCF0805JT33K0
Opis
RES 33K OHM 5% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
33 kOhms ±5% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RMCF0805JT33K0 Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)