RMCF0805JG24K0 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 12 733
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Panasonic Industry
Udoskonalony
TE Connectivity Passive Product
Udoskonalony
Panasonic Industry
YAGEO
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
Similar
Bourns Inc.
Similar
24 kOhms ±5% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RMCF0805JG24K0
Numer produktu DigiKey
RMCF0805JG24K0-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RMCF0805JG24K0
Opis
RES 24K OHM 5% 1/8W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RMCF0805JG24K0 Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)