RMCF0805FT5R11
Numer produktu DigiKey
RMCF0805FT5R11TR-ND - Taśma i szpula (TR)
RMCF0805FT5R11CT-ND - Taśma cięta (CT)
RMCF0805FT5R11DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RMCF0805FT5R11
Opis
RES 5.11 OHM 1% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
5.11 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RMCF0805FT5R11 Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)