RMCF0603FT909K jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 9 692
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Panasonic Industry
Similar
YAGEO
Similar
Bourns Inc.
Panasonic Industry
YAGEO
909 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RMCF0603FT909K
Numer produktu DigiKey
RMCF0603FT909KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RMCF0603FT909K
Opis
RES 909K OHM 1% 1/10W 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RMCF0603FT909K Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,031" (1,55mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)