RMCF0603FT4K99
Numer produktu DigiKey
RMCF0603FT4K99TR-ND - Taśma i szpula (TR)
RMCF0603FT4K99CT-ND - Taśma cięta (CT)
RMCF0603FT4K99DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RMCF0603FT4K99
Opis
RES 4.99K OHM 1% 1/10W 0603
Szczegółowy opis
4.99 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RMCF0603FT4K99 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,031" (1,55mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)