RMCF0201JT240R | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | RMCF0201JT240R |
Opis | RES 240 OHM 5% 1/20W 0201 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 22 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 240 Ohms ±5% 0,05W, 1/20W Mikroukład rezystory 0201 (0603 metryczne) Gruba warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | RMCF0201JT240R Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,011" (0,28mm) |