RMCF0201JT160K
Numer produktu DigiKey
738-RMCF0201JT160KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
738-RMCF0201JT160KCT-ND - Taśma cięta (CT)
738-RMCF0201JT160KDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RMCF0201JT160K
Opis
RES 160K OHM 5% 1/20W 0201
Szczegółowy opis
160 kOhms ±5% 0,05W, 1/20W Mikroukład rezystory 0201 (0603 metryczne) Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RMCF0201JT160K Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Seria
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Aktywny
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,011" (0,28mm)