RMCF0201FT698K nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 33 262
Arkusz danych
Panasonic Industry
YAGEO
698 kOhms ±1% 0,05W, 1/20W Mikroukład rezystory 0201 (0603 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RMCF0201FT698K
Numer produktu DigiKey
738-RMCF0201FT698KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
738-RMCF0201FT698KCT-ND - Taśma cięta (CT)
738-RMCF0201FT698KDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RMCF0201FT698K
Opis
RES 698K OHM 1% 1/20W 0201
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RMCF0201FT698K Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Seria
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Aktywny
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,011" (0,28mm)