RMCF0201FT180R jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 338
Arkusz danych
Bezpośrednie
Panasonic Industry
W magazynie: 11 186
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Dale
W magazynie: 50 940
Similar
YAGEO
Similar
Panasonic Industry
YAGEO
180 Ohms ±1% 0,05W, 1/20W Mikroukład rezystory 0201 (0603 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RMCF0201FT180R
Numer produktu DigiKey
RMCF0201FT180R-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RMCF0201FT180R
Opis
RES 180 OHM 1% 1/20W 0201
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RMCF0201FT180R Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Seria
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Aktywny
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,011" (0,28mm)