RMCF0201FT16K5
Numer produktu DigiKey
738-RMCF0201FT16K5TR-ND - Taśma i szpula (TR)
738-RMCF0201FT16K5CT-ND - Taśma cięta (CT)
738-RMCF0201FT16K5DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RMCF0201FT16K5
Opis
RES 16.5K OHM 1% 1/20W 0201
Szczegółowy opis
16.5 kOhms ±1% 0,05W, 1/20W Mikroukład rezystory 0201 (0603 metryczne) Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RMCF0201FT16K5 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Seria
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Aktywny
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,011" (0,28mm)