RMCA0402FT8K66-UP jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Stackpole Electronics Inc
Nowości w DigiKey
8.66 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RMCA0402FT8K66-UP
Numer produktu DigiKey
738-RMCA0402FT8K66-UP-ND
Producent
Numer produktu producenta
RMCA0402FT8K66-UP
Opis
RES, 0402, 8.66 KOHM, 1%, 0.2W,
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RMCA0402FT8K66-UP Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Seria
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,014" (0,35mm)