RMCA0201FT16K0 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
Nowości w DigiKey
16 kOhms ±1% 0,05W, 1/20W Mikroukład rezystory 0201 (0603 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RMCA0201FT16K0
Numer produktu DigiKey
738-RMCA0201FT16K0-ND
Producent
Numer produktu producenta
RMCA0201FT16K0
Opis
RES, 0201, 16 KOHM, 1%, 0.05W, A
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RMCA0201FT16K0 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Seria
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa dostawcy urządzenia
Status części
Aktywny
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,010" (0,26mm)