RHC2512FT5R10 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 1 163
Arkusz danych
5.1 Ohms ±1% 2W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RHC2512FT5R10
Numer produktu DigiKey
RHC2512FT5R10-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RHC2512FT5R10
Opis
RES 5.1 OHM 1% 2W 2512
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RHC2512FT5R10 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,248" x 0,126" (6,30mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)