RHC2512FT1R96
Numer produktu DigiKey
RHC2512FT1R96-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RHC2512FT1R96
Opis
RES 1.96 OHM 1% 2W 2512
Szczegółowy opis
1.96 Ohms ±1% 2W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RHC2512FT1R96 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,248" x 0,126" (6,30mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)