RGC1206FTC562R jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
562 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RGC1206FTC562R
Numer produktu DigiKey
RGC1206FTC562R-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RGC1206FTC562R
Opis
RES 562 OHM 1% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RGC1206FTC562R Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,061" (3,10mm x 1,55mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,030" (0,75mm)