RGC0805DTC43R2
Numer produktu DigiKey
738-RGC0805DTC43R2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RGC0805DTC43R2
Opis
RES 43.2 OHM 0.5% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
43.2 Ohms ±0,5% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RGC0805DTC43R2 Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)