RGC0603FTC1K50 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Stackpole Electronics Inc
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
Panasonic Industry
KOA Speer Electronics, Inc.
KOA Speer Electronics, Inc.
Nowości w DigiKey
Ilustracja dla RGC0603FTC1K50 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RGC0603FTC1K50
Numer produktu DigiKey
738-RGC0603FTC1K50-ND
Producent
Numer produktu producenta
RGC0603FTC1K50
Opis
RES, 0603, 1.5 KOHM, 1%, 50 PPM,
Szczegółowy opis
1.5 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RGC0603FTC1K50 Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rezystancja
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Moc (W)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)