RGC0603DTC267R jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Dale
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
KOA Speer Electronics, Inc.
267 Ohms ±0,5% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RGC0603DTC267R
Numer produktu DigiKey
RGC0603DTC267R-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RGC0603DTC267R
Opis
RES 267 OHM 0.5% 1/10W 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RGC0603DTC267R Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)