MG1FB1M50
Numer produktu DigiKey
738-MG1FB1M50-ND
Producent
Numer produktu producenta
MG1FB1M50
Opis
RES 1.5M OHM 1% 1W AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.5 MOhms ±1% 1W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, napięcie wysokie, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MG1FB1M50 Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Powłoka o obniżonej palności, napięcie wysokie, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo
Seria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Rezystancja
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,453" (4,00mm x 11,50mm) (śr. x dł.)