CSR1206JK68L0 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Dale
W magazynie: 9 045
Arkusz danych
Similar
Vishay Dale
68 mOhms ±5% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Wykrywanie prądu Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CSR1206JK68L0
Numer produktu DigiKey
CSR1206JK68L0-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CSR1206JK68L0
Opis
RES 0.068 OHM 5% 1/2W 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CSR1206JK68L0 Modele
Kategoria
Funkcje
Wykrywanie prądu
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,120" x 0,061" (3,05mm x 1,55mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)