CML1206C0G331JT50V jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
YAGEO
KYOCERA AVX
W magazynie: 970
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
330 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CML1206C0G331JT50V
Numer produktu DigiKey
738-CML1206C0G331JT50VTR-ND - Taśma i szpula (TR)
738-CML1206C0G331JT50VCT-ND - Taśma cięta (CT)
738-CML1206C0G331JT50VDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CML1206C0G331JT50V
Opis
CAP CER 330PF 50V C0G/NP0 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CML1206C0G331JT50V Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,030" (0,75mm)