CFM14JT220R
Numer produktu DigiKey
S220QTR-ND - Taśma i szpula (TR)
S220QCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
CFM14JT220R
Opis
RES 220 OHM 5% 1/4W AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, bezpieczeństwo Powłoka węglowa
Modele EDA/CAD
CFM14JT220R Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Powłoka o obniżonej palności, bezpieczeństwo
Seria
Współczynnik temperaturowy
0/-400ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Rezystancja
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,067" x 0,130" (1,70mm x 3,30mm) (śr. x dł.)