CFM12JT220R
Numer produktu DigiKey
S220HTR-ND - Taśma i szpula (TR)
S220HCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
CFM12JT220R
Opis
RES 220 OHM 5% 1/2W AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, bezpieczeństwo Powłoka węglowa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CFM12JT220R Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Powłoka o obniżonej palności, bezpieczeństwo
Seria
Współczynnik temperaturowy
0/-400ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Rezystancja
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,091" x 0,256" (2,30mm x 6,50mm) (śr. x dł.)