CF14JT330R
Numer produktu DigiKey
CF14JT330RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
CF14JT330RCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
CF14JT330R
Opis
RES 330 OHM 5% 1/4W AXIAL
Szczegółowy opis
330 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka węglowa
Modele EDA/CAD
CF14JT330R Modele
Współczynnik temperaturowy
0/-400ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,091" x 0,236" (2,30mm x 6,00mm) (śr. x dł.)