CF14JT220R
Numer produktu DigiKey
CF14JT220RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
CF14JT220RCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
CF14JT220R
Opis
RES 220 OHM 5% 1/4W AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka węglowa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CF14JT220R Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
0/-400ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Obudowa / skrzynia
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,091" x 0,236" (2,30mm x 6,00mm) (śr. x dł.)