TSP-L-0200-103-1%-ST
Numer produktu DigiKey
905-TSP-L-0200-103-1%-ST-ND
Producent
Numer produktu producenta
TSP-L-0200-103-1%-ST
Opis
SENSOR LINEAR 200MM SOLDER TAB
Szczegółowy opis
Rezystywne Czujnik Położenie liniowe Elastyczna membrana - liniowa Pole lutownicze
Liniowość
±1%
Seria
Rezystancja
10 kOhms
Opakowanie
Torba
Tolerancja rezystancji
±20%
Styl zakończenia
Pole lutownicze
Temperatura robocza
-40°C - 50°C
Zakres liniowy
0 - 200,00mm (0 - 7,87")