TSP-L-0025-103-3%-MP
Numer produktu DigiKey
905-TSP-L-0025-103-3%-MP-ND
Producent
Numer produktu producenta
TSP-L-0025-103-3%-MP
Opis
SENSOR LINEAR 25MM PC PIN
Szczegółowy opis
Rezystywne Czujnik Położenie liniowe Elastyczna membrana - liniowa Wtyk PC
Liniowość
±3%
Seria
Rezystancja
10 kOhms
Opakowanie
Torba
Tolerancja rezystancji
±20%
Styl zakończenia
Wtyk PC
Temperatura robocza
-40°C - 50°C
Zakres liniowy
0 - 25,00mm (0 - 0,98")