HP-L-0200-103-1%-RH
Numer produktu DigiKey
905-1012-ND
Producent
Numer produktu producenta
HP-L-0200-103-1%-RH
Opis
SENSOR LINEAR 200MM CONNECTOR
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Rezystywne Czujnik Położenie liniowe Elastyczna membrana - liniowa Złącze
Kategoria
Typ aktuatora
Elastyczna membrana - liniowa
Producent
Spectra Symbol
Liniowość
±1%
Seria
Rezystancja
10 kOhms
Opakowanie
Zbiorcze
Tolerancja rezystancji
±20%
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Niestandardowe
Do pomiaru
Położenie liniowe
Styl zakończenia
Złącze
Technologia
Rezystywne
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Zakres liniowy
0 - 200,00mm (0 - 7,87")