SMS15RDH1
Numer produktu DigiKey
SOU1210-ND
Producent
Numer produktu producenta
SMS15RDH1
Opis
CONN RCPT HSG 15POS 5.08MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 Złącza prostokątne - obudowy Gniazdo 0,200" (5,08mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMS15RDH1 Modele
Kategoria
Odstęp między rzędami
0,200" (5,08mm)
Prod.
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Zakończenie styku
Zagniatanie
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Zacisk blokujący
Status części
Aktywny
Funkcje
Zabezpieczenie przed naprężeniami
Typ złącza
Materiał izolacji
Poliamid (PA66), nylon 6/6
Typ styku
Męskie lub żeńskie
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Liczba pozycji
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Raster
0,200" (5,08mm)