STFV025-24L
Numer produktu DigiKey
2106-STFV025-24L-ND
Producent
Numer produktu producenta
STFV025-24L
Opis
LINE FLTR 240VAC 2.5A CHASS MNT
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Jedna faza Filtr linii EMC/EMI 2.5 A 240V~ 50/60Hz Jeden stopień Kostka zaciskowa
Kategoria
Częstotliwość - robocza
50/60Hz
Producent
SolaHD
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Opakowanie
Zbiorcze
Agencja zatwierdzająca
CSA, cURus
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-40°C - 60°C
Typ filtra
Jedna faza
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Konfiguracja
Jeden stopień
Styl zakończenia
Kostka zaciskowa
Napięcie - zmienne znamionowe
240V
Bazowy numer produktu
Prąd
2.5 A