SDP06-24-100T
Numer produktu DigiKey
2106-SDP06-24-100T-ND
Producent
Numer produktu producenta
SDP06-24-100T
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 15W
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
AC lub DC Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 24V 630mA
Kategoria
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Producent
SolaHD
Prąd - wyjściowy (maks.)
630mA
Seria
Moc (W)
15W
Opakowanie
Zbiorcze
Zastosowania
Niebezpieczne lokalizacje, przemysł, ITE (handel)
Status części
Aktywny
Sprawność
80%
Typ wejścia
AC lub DC
Temperatura robocza
-10°C - 70°C (z odciążaniem)
Liczba wyjść
1
Funkcje
Wyjście nastawne, IP20, wejście uniwersalne
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
85 - 264V~
Rozmiar / wymiar
3,58" x 0,90" x 2,95" (90,9mm x 22,9mm x 74,9mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu stałego - wejściowe (min.)
90V
Agencja zatwierdzająca
CE, cULus, cURus
Napięcie prądu stałego - wejściowe (maks.)
375V