SDN4-24-100LP
Numer produktu DigiKey
2106-SDN4-24-100LP-ND
Producent
Numer produktu producenta
SDN4-24-100LP
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 96W
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
AC lub DC Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 24V 3,8A
Kategoria
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Producent
SolaHD
Prąd - wyjściowy (maks.)
3,8A
Seria
Moc (W)
96W
Opakowanie
Zbiorcze
Zastosowania
Niebezpieczne lokalizacje, przemysł, ITE (handel)
Status części
Aktywny
Sprawność
0.88
Typ wejścia
AC lub DC
Temperatura robocza
-10°C - 70°C (z odciążaniem)
Liczba wyjść
1
Funkcje
Wyjście nastawne, IP20
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
85 - 132V~, 176 - 264V~
Rozmiar / wymiar
4,55" x 2,56" x 4,88" (115,6mm x 65,0mm x 124,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu stałego - wejściowe (min.)
210V
Agencja zatwierdzająca
CE, cULus, cURus
Napięcie prądu stałego - wejściowe (maks.)
375V