SCP30S5-DN jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
SolaHD
W magazynie: 2
Arkusz danych
AC lub DC Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 5V 6A
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SCP30S5-DN
Numer produktu DigiKey
2106-SCP30S5-DN-ND
Producent
Numer produktu producenta
SCP30S5-DN
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 5V 30W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
6A
Moc (W)
30W
Sprawność
70%
Temperatura robocza
-25°C - 65°C
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
2,55" x 1,29" x 4,71" (65,0mm x 33,0mm x 120,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
85 - 264V~
100V
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Napięcie prądu stałego - wejściowe (maks.)
375V
Bazowy numer produktu
Napięcie - wyjściowe 1
5V