SCP30D15-DN jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
SolaHD
W magazynie: 21
Arkusz danych
AC lub DC Zasilacz do montażu na szynie DIN 2 Wyjście 15V -15V 1A, 1A
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SCP30D15-DN
Numer produktu DigiKey
2106-SCP30D15-DN-ND
Producent
Numer produktu producenta
SCP30D15-DN
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY +/-15V 30W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - wyjściowe 2
-15V
Producent
SolaHD
Prąd - wyjściowy (maks.)
1A, 1A
Seria
Moc (W)
30W
Opakowanie
Zbiorcze
Zastosowania
ITE (handel)
Status części
Nieaktualne
Sprawność
68%
Typ wejścia
AC lub DC
Temperatura robocza
-25°C - 65°C
Liczba wyjść
2
Funkcje
IP20, wejście uniwersalne
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
85 - 264V~
Rozmiar / wymiar
2,55" x 1,29" x 4,71" (65,0mm x 33,0mm x 120,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu stałego - wejściowe (min.)
100V
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus
Napięcie prądu stałego - wejściowe (maks.)
375V
Minimalne wymagane obciążenie
Tak
Napięcie - wyjściowe 1
15V