EM4015LW-38C10NF
Numer produktu DigiKey
433-1155-ND
Producent
Numer produktu producenta
EM4015LW-38C10NF
Opis
MIC COND ANLG OMNI -38DB 0.157"D
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 Hz ~ 10 kHz 4 - analogowe Mikrofony Skraplacz elektretowy 1 V ~ 10 V Wielokierunkowe (-38dB ±3dB przy 94dB SPL) Odprowadzenia przewodów
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
EM4015LW-38C10NF Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Impedancja
2.2 kOhms
Producent
Soberton Inc.
Napięcie - znamionowe
2 V
Seria
Zakres napięć
1 V ~ 10 V
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd - zasilania
500 µA
Status części
Aktywny
Lokalizacja portu
Góra
Typ
Skraplacz elektretowy
Parametry znamionowe
IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność
Typ wyjścia
4 - analogowe
Zakończenie
Odprowadzenia przewodów
Kierunek
Wielokierunkowe
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,157" (4,00mm)
Zakres częstotliwości
50 Hz ~ 10 kHz
Wysokość (maks.)
0,063" (1,60mm)