SICRD6650 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Nexperia USA Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Diody 650 V 6A Montaż powierzchniowy D-PAK
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SICRD6650
Numer produktu DigiKey
1655-SICRD6650TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SICRD6650
Opis
DIODE SIL CARBIDE 650V 6A DPAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Czas regeneracji wstecznej (trr)
0 ns
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 µA @ 650 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Pojemność przy Vr, F
150pF przy 5V, 1MHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
650 V
Obudowa dostawcy urządzenia
D-PAK
Prąd - średni wyprostowany (Io)
6A
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 175°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.8 V @ 6 A
Bazowy numer produktu
Prędkość
Zerowy czas regeneracji > 500mA (Io)