TU425S24EF (secondary)
TU425S24EF
TU425S24EF
TU425S24EF
Numer produktu DigiKey
271-TU425S24EF-ND
Producent
Numer produktu producenta
TU425S24EF
Opis
AC/DC CONVERTER 24V 403W
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 24V 90 - 264V~, 120 - 300V= Wejście
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel)
Prod.
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Sprawność
90%
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-10°C - 70°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Funkcje
Wyjście nastawne, PFC, zdalny pomiar, wyjście czuwania, wejście uniwersalne
Typ
Obudowane
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
6,20" x 3,30" x 1,62" (157,5mm x 83,8mm x 41,1mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~, 120 - 300V=
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, DEMKO
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy 1
16.8 A
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Moc (W)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 9
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Skrzynka
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Other Suppliers on DigiKey
11W magazynie